тюнінг легковго авто. I-Car ServiceТюнінг – слово запозичене з англійської мови та означає доопрацювання, яке підвищує певні дані у нашому випадку автомобіля.

I-Car Service вже досить довгий час займається тюнінгом та може вам запропонувати повний спектр робіт для покращення зовнішнього вигляду вашого автомобіля та його салону. Ви можете прийти із своєю ідеєю тюнінгу зовнішнього вигляду вашого авто та отримати безкоштовну консультацію щодо реалізації такого тюнінгу, також ви можете отримати від дизайнерів I-Car Service кілька пропозицій, зміни вашого авто. Одна із особливості нашого ательє, що ми тюнінгуєм не лише легкові автомобілі, але і джипи, буси та навіть тягачі, про них ви можете прочитати у інших розділах нашого сайту.

Один із зазвичай основних елементів зовнішнього тюнінгу автомобіля це є обвіси, тобто передній бампер, задній бампер та пороги. Також можна вдатись до вручну створених елементів наприклад до унікальних повітрезабірників чи вирізати так звані «зябра».

Наша команда може втілити у життя практично усі ваші ідеї, щодо зовнішнього та внутрішнього тюнінгу, що ви і можете побачити переглянувши фото наших робіт у фотогалереї сайту.