тюнинг джипів. I-Car ServiceТюнінг позашляховика відчутно відрізняється від від тюнінгу легкогово автомобіля. Якщо легковий автомобіля після тюнінгу зазвичай стає дещо менш прохідним, то позашляховики тюнінгують так, що прохідність автомобіля зросла в рази, оскільки позашляховик за своєю психологією є автомобілем, який виділяється серед інших своєю прохідністю та потужністю.

Зазвичай замість обвісів у вигляді тюнінгованих бамперів ставлять так звані «Кенгурятники» спереду, ззаду ставлять додатковий захист на бампер, та для порогів використовують «сходинки». Всі ці деталі зроблені на основі міцних труб. Також для пікапів використовують з тих самих труб підсилення для кузова.

Часто у тюнінгу позашляховиків встановлюють силові обвіси з лебідками, що допомагає водієві без особливих проблем рухатись по бездоріжжю та у випадку, якщо автомобіль все таки застряне – витягти його лебідкою зачіпивши її до найближчого дерева або ж до іншого автомобіля.

Водії пікапів використовують у тюнінгу кузовів своїх автомобілів обшивку рифленим алюмінієм, що дозволяє перевозити у кузові речі, які могли б нанести сильних механічних пошкоджень лакофарбовому покриттю кузова.