встановленняКоманда I-Car Service займається широким спектром робіт, в тому числі і встановленням, як своїх виробів так і куплених вами частин. Це може бути встановлення сидінь, які ви привезли до наc, так і сидінь, які ми виготовили та обшили для вас на замовлення.

I-Car Service є офіційним представником Dora Glass в Україні, та має один з найбільших складів автомобільного скла у регіоні, також наші спеціалісти займаються встановленням вікон. Це може бути як вирізка віконного отвору та встановлення вікон, так і заміна вікна. Якщо ви є власником мікроавтобуса чи навіть автобуса і хочете забезпечити собі більш комфортне пересування у літню пору часу, ви можете у нас встановити люк, що дозволить вам отримувати більшу дозу повітря у салон автомобіля у спекотні дні, а для покращення температурного режиму у салоні автомобіля взимку I-Car Service може встановити для вас автономний обігрівач у салоні автомобіля webasto. Завдяки малим потребам у ресурсах для роботи він забезпечить вам не лише економію пального, але і швидкий прогрів салону автомобіля до комфортної температури не видаючи лишнього шуму, який призводить до дискомфорту пасажирів. На всі ці роботи надається гарантія, що дозволяє вам у разі виникнення проблем звернутись до нас повторно для безкоштовного вирішення проблеми, якщо вона сталась з нашої вини або отримати знижку на інші роботи I-Car Service.

Команда I-Car Service може привести до життя ваш кондиціонер відремонтувавши його та правильно заправити кондиціонер, використовуючи лише якісні матеріали та засоби. Якщо у вас немає кондиціонера або він не підлягає ремонту ми можемо його встановити у ваш автомобіль, щоб ви знову отримали комфорт пересування у вашому авто.

Важливу роль у вашому автомобілі відіграє аудіо система, яка встановлюється професіоналами I-Car Service враховуючи ваші музичні вподобання. Від так ви можете обрати для себе всю систему акустики або довірити її професіоналу, який зможе якнайкраще для вас підібрати всі складові, враховуючи суму грошей на яку ви розраховуєте, від магнітоли до кабелів, які ідеально передадуть всю потужність потужність автомобільної аудіосистеми, щоб ви могли отримати максимум задоволення від прослуховування музики у вашому авто.

Нажаль такі люди як злодії чи просто зловмисники ще не пропали і ви хочете захистити своє авто. Ви можете економити на системі автосигналізації надіючись, що вас такі люди оминуть, а можете встановити для свого авто систему сигналізації різних рівнів складності. Можна обрати дешевшу, яка буде служити як в народі кажуть «захистом від дурака», а можете не пошкодувати витратити дещо більшу суму, щоб потім не побачити не приємної картини відсутності вашого авто у місці де ви його залишили. Наші спеціалісти також можуть вам допомогти, взявши до уваги цінову категорію на яку ви розраховуєте, встановити вам автосигналізацію від найпростішої до складних систем з GSM зв’язком.