10Автосигналізація

У 2014 році кількість авто угонів зросла на 158% порівняно із 2013. Часто цілю стає не лише автомобіль, який замовили зловмисникам, а просто не захищений автомобіль з якого можна вкрасти магнітолу, відео реєстратор чи тому подібну техніку. Зловмисники обирають для таких обкрадань автомобілі без сигналізації, оскільки його значно простіше відкрити не зробивши сильного шуму.

I-Car Service займається встановленням сигналізацій будь-якого рівня складності включно із GPS-сигналізацією, яка забезпечує нагляд за автомобілем в режимі реального часу, визначення історії маршрутів автомобіля, визначення місця знаходження автомобіля з точністю до 10 м., дистанційного блокування систем автомобіля у разі крадіжки, зв’язку системи сигналізації із вашим телефоном тощо.

Також ви можете придбати сигналізації у нашому магазині чи приїхати зі своєю для встановлення.


 

Аудіосистема. КОлонки. Саб. I-Car ServiceАвтомобільна акустика

Коли ви приймаєте рішення про встановлення у ваш автомобіль акустичних систем, вам першочергово потрібно визначити якого результату ви хочете добитись, чи ви хочете чути більше басу, чи ви хочете, щоб переважали високі частоти, чи музика у вашому авто повинна звучати голосно чи вам достатньо недорогої акустичної системи. Все це багато залежить він ваших музичних уподобань. Чому це визначення настільки важливе? Все дуже просто, це перш за все для економії ваших грошей, навіщо їх використовувати на непотрібні вам примочки.

Якщо ви любитель наприклад джазової музики, тоді відповідно до цього типу потрібно і підбирати та підлаштовувати вашу аудіо систему, щоб ви за мінімальні кошти могли отримати максимально якісне звучання улюблених пісень.

Якщо ви фанат клубної музики, то вам не обійтись без сабвуфера до якого також є досить багато примочок, які коштують гроші, але відповідно надають вам високоякісне звучання. До прикладу конденсатор може зменшити втрати електроенергії у вашому акумуляторі, чим і окупить себе не змусивши вас купляти новий акумулятор.

Команда I-Car Service може запропонувати для вас ідеальне співвідношення ціни та якості, підібрати всю систему саме для вас та ваших вподобань та правильно її налаштувати, щоб ви могли насолоджуватись музикою в дорозі та на відпочинку.