Обшивка салону I-Car Service

У кожного водія автомобіля своє уявлення про ідеальний салон. Дуже часто придбавши автомобіль ви розумієте, що салон вашого авто не виглядає так як би хотілось. У вас є своє уявлення про те яким саме має бути салон вашого авто, а у нас є все, щоб втілити ваш задум у життя. Ви можете обшити дверні карти, кермо, панель, сидіння тощо
Варто зазначити, що при обшивці салону наша компанія використовує лише найкращі по усіх показниках матеріали. Такі як:
Шкіра
Обтягування салону шкірою є найдорожчою роботою в обшивках, як елементів салону автомобілів так і для інших елементів не тільки авто. Чому обшивка шкірою є настільки дорогим задоволенням? Почнемо з найпростішого – це фактор престижності матеріалу, використовуваного в престижних автомобілях класу «люкс». Крім простого фактора «всім подобається», обшивка такого салону є досить клопіткою в першу чергу через свою неоднорідну структуру, серйозно ускладнює роботу. Шкіра має потовщення і витончення, тобто шматок шкіри 1х1 м. Може мати в різних місцях різну товщину, тобто пошити такий матеріал важко. Перед початком такої клопіткої роботи необхідно ретельно спланувати процес роботи, щоб не допустити розриву шкіри або елементарного пошкодження структури, оскільки така помилка обійдеться досить дорого для того, хто це робить.
Алькантара
Цей матеріал стає з кожним днем ще більш популярним завдяки своїм стійким якостям. Важливий фактор також є те, що відходи від такого пошиття мінімальні і в разі пошкодження елемента з алькантари його дуже легко відремонтувати або відновити повністю оскільки цей матеріал піддається ремонту досить легко на відміну від тієї ж шкіри. Також важлива якість алькантари це її еластичність і дуже схожа структура в порівнянні з шкірою. Даний матеріал має один з кращих співвідношень ціни і якості, саме тому його часто вибирають активні автолюбителі.
Велюр
Велюр – це зазвичай матеріал використовується у більшості автомобілів із заводу. Один з найпростіших матеріалів, який використовується в ремонті або відновленні салону автомобіля. Великі мінуси цього матеріалу це те, що він часто протирається і втрачає свій первісний вигляд, що істотно впливає на зовнішній вигляд салону вашого автомобіля. Найбільша проблема якості велюру виникає саме в його виробниках, оскільки його виготовлення є досить складним процесом, тому I-Car Service використовує тільки якісну продукцію відомих виробників не тільки велюру, але й інших матеріалів. Якщо використовувати якісний авто велюр, то ваш салон буде виглядати досить привабливо і по особливістю велюру він зможе гармоніювати практично з будь-якими дизайнерськими рішеннями.
Автокарпет
Зазвичай цей матеріал використовується в шумоізоляції салону автомобіля, але останнім часом ним все більше починаються цікавитися, як автовласники так і різного роду ательє з причини того, що даний матеріал може приймати майже будь-яку форму і розтягуватися навіть на здавалося б складні елементи салону автомобіля. З даного матеріалу можна відтворювати в салоні вашого автомобіля гарні візерунки та інші дизайнерські ходи.
Вініл
Багато автомобілістів часто обклеюють певні елементи салону і кузова карбоном, що і являє собою вініл. Вініл призначений для використання на твердих поверхнях, наприклад торпедо або підлокітник. Зазвичай умільці самі намагаються втілити такі ідеї в життя за допомогою плівки, і не завжди це вдається через незнання технології чи якісної плівки. На сьогоднішній день вініл дозволяє втілити в життя широкий спектр фантазії дизайнера, оскільки містить широкий вибір за кольором або структури.