Освітлення салону. I-Car Service

Зазвичай виробники встановлюють у салони автомобіля звичайні лампи розжарювання, які вже давно не зовсім задовольняють автолюбителів. Адже на даний час існує досить широкий вибір освітлення для салону автомобіля по останніх стандартах цієї індустрії. Один із найпопулярніших це LED-лампи або діодні стрічки.

Діодні лампи надають відчутно більш якісне освітлення салону автомобіля та споживають у тричі менше електроенергії, саме тому вони стали такими популярними. Споживання ними електроенергії є дуже важливе для бусів або автомобілів з просторим салоном, оскільки власники таких автомобілів люблять часто посидіти з друзями у автівці при гарному освітленні так, щоб потім не зустрітись із проблемами запуску двигуна через нестачу сили акумулятора.

Також діодні стрічки почали використовувати ззовні автомобілів у якості підсвітки дна автомобіля, багажника чи навіть двигуна.

Для підсвітки дна автомобіля краще підходить холодний неон, який представляє собою тонку трубку, яка випромінює велику кількість світла. Також такі технології застосовують для підсвітки і салону автомобіля, встановлюючи такі трубки у стики торпедо, стики дверних карт із декоративними вставками чи навіть у дверні ручки.