Автомобільні шторкиКоли стоїть вибір, що краще шторки чи тонування? На це питання однозначної  відповіді не  має, оскільки не тонований автомобіль на сьогоднішній день, дещо втрачає у своєму зовнішньому вигляді порівняно із тонованим. Автомобіль із шторками додає в салоні автомобіля більшого комфорту для водія та пасажира, але знову ж таки, якщо автомобіль не тонований, а зі шторками, то це важко назвати гарним видовищем. Мабуть ідеальне поєднання це тонований автомобіль зі шторками, які можна при бажанні відкрити чи закрити. Такий автомобіль поєднує в собі значно більше комфорту та краси інтер’єру ніж автомобіль без одного із цих елементів.

Насправді існує досить багато автомобільних шторок, які відрізняються не лише якістю матеріалу з якого зроблені, але й тим як вони встановлюються у автомобілі та багато іншого. Команда I-Car Service допоможе вам гармонійно поєднати шторки вашого автомобіля із інтер’єром салону враховуючи ваші побажання  та фінансові можливості.

Якщо ви власник буса чи автобуса, який здійснює далекі рейси по перевезенню пасажирів, то це стане для вас обов’язковим елементом салону, щоб забезпечити для пасажирів бажані умови пересування, так як наприклад рухаючись по нічній трасі ваші пасажири могли відпочивати та не прокидатись від миготіння фар зустрічних автомобілів.