VIP-СалонVIP-салони – призначені для того щоб надати автомобілю статусу представницького класу, завданням яких є підкреслити високий статус власника, в особі конкретної людини чи компанії.

Зазвичай такі салони містять у собі безліч додаткових функцій, яких немає у салонах автомобілів від виробника. Також у таких салонах використовують дуже дорогі та високоякісні матеріали для обшивки, висококласні сидіння, столики, аудіо системи та все, що побажає клієнт. Тут часто використовується найдорожча та найвищої якості шкіра для обшивки, найдорожчі аудіо та відео системи, найкраще освітлення та втілюються найкращі (вишукані) дизайнерські рішення. Такий салон перш за все повинен бути унікальним та максимально підлаштованим під замовника.

У таких салонах часто доходить справа до створення у автомобілі комфортабельності власної квартири на колесах у якій клієнт під час подорожі може проживати певний час не маючи труднощів, оскільки у наш час у автомобілі можна встановити від розетки на 220В до холодильника, домашнього кінотеатру тощо. VIP салони можуть робитись як для легкового автомобіля чи позашляховика так і для буса, мікроавтобуса чи навіть вантажівки.

Команда I-Car Service може втілити у реальність усі ваші автомобільні бажання та створити для вас домашню атмосферу у вашому автомобілі.

Скориставшись послугами нашої компанії можете бути певні, що ваш VIP-салон буде унікальним, неповторним та відповідно до найвищих світових стандартів автомобілів класу Люкс.